MISCELLANEOUS / Jewellery / Pendant 8805588
nr 880 5588
PENDANT
Silver/paste, 1920-30-tal,
Silver/paste, 1920-30-tal
300
SEK 400
Monday Mars 10 2014
at 20:01:20
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
350 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
PENDANT
nr 880 5588
PENDANT
Silver/paste, 1920-30-tal,
Silver/paste, 1920-30-tal
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 400 |
Monday Mars 10 2014 |
Silver
Silver